Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komunikat

Data publikacji 30.09.2010

zag1Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie poszukują 53-letniego mieszkańca Miał – Antoniego Dubkiewicza. Wczoraj około godziny 11.00 mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

 

 

Od wczoraj policjanci z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego poszukują Antoniego Dubkiewicza z Miał. Około godziny 11.00 mężczyzna wybrał się do pobliskiego kompleksu leśnego na żurawiny i do chwili obecnej nie powrócił do domu.

Ma 53 lata, 160 cm wzrostu, piwne oczy. Jest szczupłej budowy ciała. Włosy szpakowate - na głowie z prawej strony charakterystyczna jasna „kępka” włosów. Posiada dwie charakterystyczne cechy: widoczne braki w uzębieniu oraz bliznę pooperacyjną na brzuchu.

W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie sztruksowe koloru szarego, kurtkę koloru ciemnozielonego, buty typu gumowce koloru zielonego.

Mężczyzna jest osobą upośledzoną,  posiada trudności z nawiązywaniem kontaktu. Nie potrafi pisać i czytać.

Zaginiony po raz ostatni widziany był wczoraj około 14.00 w kompleksie leśnym w pobliżu wieży widokowej przy trasie Potrzebowice – Miały. Poruszał się rowerem typu damka koloru szarego z wiklinowym koszykiem.

Osoby, które widziały Antoniego Dubkiewicza lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty w najbliższej jednostce policji lub o kontakt telefoniczny pod numerami: 67 3528340 lub 67 3528200.

 

zag

 

Powrót na górę strony