KPP Czarnków

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ I NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI

  Po chwili dla Policjantów było oczywiste dlaczego tak się zachował – nie miał uprawnień.

 2. OTWARCIE SEZONU WODNEGO WIELKIEJ PĘTLI WIELKOPOLSKI

  W dniu 26 maja 2024 roku na terenie Mariny Czarnków odbyło się Otwarcie Sezonu Wodnego Wielkiej Pętli Wielkopolski. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję odwiedzić stoisko informacyjno-edukacyjne przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie.

 3. TARGI NA TERENIE BULWARÓW NADNOTECKICH W WIELENIU

  W dniu 25 maja 2024 roku na terenie Bulwarów Nadnoteckich w Wieleniu odbyły się VIII Targi Produktu Lokalnego – „Z Natury Najlepsze”. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję odwiedzić stoisko informacyjno-edukacyjne przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie.

 4. Areszt za posiadanie narkotyków

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który posiadał w swoim miejscu zamieszkania blisko 10 kg narkotyków. Postanowieniem Sądu na wniosek Prokuratora mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości nielegalnych środków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W CZARNKOWSKIEJ KOMENDZIE

  W dniu 20 maja 2024 roku w Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie przyjęła wizytę niecodziennych gości. Była to grupa przedszkolaków z Przedszkola „Bajka” w Lubaszu oddział „Przyjaciele bajkowego lasu”.

 6. HAPPENING „DZIEŃ DLA ŻYCIA” W LUBASZU

  W dniu 2 czerwca 2024 roku na terenie amfiteatru Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu odbył się happening „Dzień dla życia” podczas, którego uczestnicy mieli okazję odwiedzić stoisko informacyjno-edukacyjne przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie.

 7. Bezpieczny długi weekend

  Przed nami kolejny długi weekend związany ze świętem Bożego Ciała. Jak co roku czarnkowscy Policjanci będą czuwali nad Waszym bezpieczeństwem.

 8. FESTYN W CISZKOWIE

  W dniu 18 maja br. w miejscowości Ciszkowo odbył się festyn o charakterze kulturalno-edukacyjnym pod nazwą „COOLturalna majówka” zorganizowany przez Pana sołtysa. Uczestnicy festynu chętnie zwiedzali wystawione stoiska oraz brali udział w różnego rodzaju zabawach i konkursach przygotowanych z myślą o nich.

 9. PODSUMOWANIE DŁUGIEGO WEEKENDU

  Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego podczas minionego weekendu przeprowadzili blisko 300 kontroli. Policjanci na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego udaremnili dalszą jazdę 6 kierowcom, którzy prowadzili swoje pojazdy pod wpływem alkoholu. Ponadto ujawnili niecałe 200 wykroczeń.

 10. Komunikat

Powrót na górę strony