Tragiczny wypadek w Krzyżu - Zdarzenia drogowe - KPP Czarnków

Zdarzenia drogowe

Tragiczny wypadek w Krzyżu

zdarzenie_drogowe_zmierzchDo tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj na wiadukcie kolejowym w Krzyżu Wielkopolskim. 17–letni kierowca motoroweru zmarł w szpitalu. Przyczyny i okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać krzyscy policjanci.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 17.36 w Krzyżu Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motorowerem 17–letni mieszkaniec gminy Wieleń jadąc od strony ulicy Wojska Polskiego w kierunku ulicy Drawskiej na łuku drogi z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał do prawej krawędzi jezdni i uderzył w metalową konstrukcję wiaduktu kolejowego. Motorowerzysta w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

W ciągu najbliższych kilku dni policjanci wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu wypadku materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tej tragedii.

 

wypadek_krzy