KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Policjanci odwiedli mężczyznę od próby samobójczej

  Policjanci czarnkowskiej ,,drogówki” st. sierż. Jolanta Sotek oraz sierż. Tomasz Golon odwiedli 37-latka od zamiaru popełnienia samobójstwa. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy. Szybkie i zdecydowane działanie funkcjonariuszy zapobiegło tragedii.

 2. Włamywacz zatrzymany, nielegalny tytoń skonfiskowany

  Kryminalni z czarnkowskiej komendy zatrzymali 35-latka podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu oraz Skarbowi Państwa. Mężczyzna ma na swoim koncie między innymi włamania do domków letniskowych oraz posiadanie prawie 84 kilogramów krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Teraz sprawca stanie przed sądem.

 3. Zarzuty za pobicie taksówkarza

  Za pobicie odpowiedzą dwaj młodzi mężczyźni, którzy zaatakowali taksówkarza. 22 i 18-latek po zakończonym kursie, zamiast za niego zapłacić, dusili pokrzywdzonego rękoma za szyję, a także pięściami uderzali go po twarzy. Dzięki szybkiej reakcji i ustaleniom czarnkowskich policjantów, sprawcy zostali zatrzymani. Trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 3 lat więzienia.

 4. Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków

  Trzcianeccy kryminalni zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych po tym, jak jego koleżanka trafiła do szpitala. Teraz zajmie się nim sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Przekroczył prędkość o 52 km/h i pożegnał się z prawem jazdy

  Policjanci z czarnkowskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy kierującemu renault, który w Stobnie gm. Trzcianka przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym z prędkością 102 km/h.

 6. Skradzione narzędzia sprzedał w lombardzie

  Kryminalni z krzyskiego komisariatu zatrzymali 37-latka, który ukradł narzędzia ze sklepu ogólnobudowlanego, a następnie sprzedał je w lombardzie. Mężczyznę zarejestrował sklepowy monitoring. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Komendant podziękował za wsparcie modernizacji budynku Komisariatu Policji w Trzciance

  W Komisariacie Policji w Trzciance zakończył się pierwszy etap prac związanych z remontem i modernizacją budynku. Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie podziękował za wsparcie inwestycji, której łączny koszt wyniósł około 471 tys. zł

 9. Odprawa roczna czarnkowskich policjantów

  W Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie odbyła się odprawa roczna z udziałem Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romana Kustera. Podczas odprawy podsumowano i omówiono ubiegłoroczną pracę jednostki. W tegorocznej odprawie udział wzięli również burmistrzowie i wójtowie poszczególnych gmin na czele ze Starostą Czarnkowsko - Trzcianeckim. Gospodarzem spotkania był insp. Piotr Ryżek.

 10. Chciał ukraść auto, ale nie zdążył

  Pokrzywdzony ujął na gorącym uczynku 23-latka, który najpierw włamał się do jego auta, a potem chciał go ukraść. Schwytany mężczyzna został przekazany w ręce czarnkowskich mundurowych, którzy umieścili go w policyjnej celi. O dalszym losie podejrzanego zadecyduje teraz sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.