KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

Najczęściej czytane

 1. Uwaga na oszukańcze ogłoszenia związane z epidemią koronawirusa (COVID-19)

  Komenda Główna Policji oraz FinCERT.pl – Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP ostrzegają przed oszukańczymi ogłoszeniami związanymi np. potrzebą zapłaty za szczepionkę przeciwko koronawirusowi COVID-19, czy przejęciem przez NBP środków klientów zdeponowanych w bankach jako tzw. „rezerw krajowych NBP”.

 2. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 3. ,,Pompowali" dla chorej Hani

  Mundurowi i pracownicy cywilni z Komisariatu Policji w Wieleniu, podjęli wyzwanie i przyłączyli się do akcji #GaszynChallange, ,,pompując" dla małej Hani, chorej na rdzeniowy zanik mięśni.

 4. #GASZYNCHALLENGE – POLICJANCI PRZYJĘLI WYZWANIE

  Policjanci z Czarnkowa i Trzcianki włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge, aby pomóc Zosi oraz pogorzelcom z Białej. Łańcuch dobroci nie został przerwany, funkcjonariusze podjęli wyzwanie i wykonali zadanie.

 5. Wpadł z amfetaminą

  Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 39-letni mieszkaniec powiatu pilskiego. Mężczyzna wpadł w ręce trzcianeckich mundurowych, kiedy w nocy wracając z interwencji zauważyli zaparkowany w lesie należący do niego pojazd. Podejrzany chcąc uniknąć policyjnej kontroli najpierw próbował uciec funkcjonariuszom, a kiedy mu nie wyszło postanowił pozbyć się z auta amfetaminy. Teraz ze swojego postępowania będzie tłumaczył się przed sądem.

 6. Święto Policji 2019

  W piątek, 26 lipca br. w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Policji. Policjantom zostały wręczone nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia. W uroczystości oprócz mundurowych, wzięli udział zaproszeni goście oraz pracownicy cywilni czarnkowskiej komendy. W tym roku nasza formacja obchodzi 100-lecie istnienia.

 7. Jesteśmy z Wami i dla Was

  Zarówno, gdy życie toczy się normalnie, jak i wtedy, gdy trzeba mierzyć się z niecodziennymi sytuacjami. W tym roku stan epidemii pokrzyżował wiele planów. I choć nie możemy spotkać się z dziećmi osobiście na festynach i piknikach rodzinnych, organizowanych co roku z okazji Dnia Dziecka, policjanci złożyli najmłodszym życzenia wirtualnie. Funkcjonariuszom towarzyszyły policyjne psy Kacper i Kora, które są nie tylko mądre, słodkie i kochane, ale również są wspaniałymi tropicielami przestępców.

 8. Zamiast w miejscu kwarantanny przebywała na chrzcinach

  Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 50-letnia mieszkanka Wielenia. Kobieta podczas kwarantanny domowej postanowiła udać się na chrzciny wnuka. Swoim zachowaniem zlekceważyła nie tylko bezpieczeństwo własne, ale również innych osób, z którymi miała kontakt. Jej sprawa swój finał będzie miała w sądzie.

 9. Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy – jechali zbyt szybko w obszarze zabudowanym

  Dwóch kolejnych kierowców straciło prawo jazdy. Obaj przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

 10. Odpowiedzą przed Sądem za przestępstwa narkotykowe - video