Wypadek w pobliżu Niekurska - Zdarzenia drogowe - KPP Czarnków

Zdarzenia drogowe

Wypadek w pobliżu Niekurska

1aDo groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło w miniony piątek na drodze wojewódzkiej 178 między Trzcianką, a Wałczem. 42-latek kierujący bmw uderzył w drzewo. Mężczyzna był nietrzeźwy.

 

Około 13.13 policjanci z trzcianeckiego komisariatu zostali powiadomieni o wypadku drogowym do, którego doszło na drodze wojewódzkiej 178 w pobliżu miejscowości Niekursko. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, 42-latek kierujący bmw, jadąc od strony Trzcianki w kierunku Wałcza, zjechał na pobocze drogi, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Prawdopodobnie mężczyzna jechał za szybko, stracił panowanie nad kierowanym przez siebie autem i w konsekwencji samochód wypadł z drogi.

42-latek podróżował sam. W wyniku wypadku doznał złamania obu nóg oraz miednicy. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad półtora promila. Nie posiadał również przy sobie prawa jazdy.

Policjanci apelują, aby nie ulegać pokusom i nie wsiadać za kierownicę po alkoholu. Konsekwencje łamania przepisów w tym zakresie mogą być jeszcze bardziej poważne niż te, które poniesie kierowca bmw.

 

1
3