Wypadek na trasie Gajewo – Runowo - Zdarzenia drogowe - KPP Czarnków

Zdarzenia drogowe

Wypadek na trasie Gajewo – Runowo

Policjanci z trzcianeckiego komisariatu wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie Gajewo – Runowo. Kierujący nissanem na łuku drogi, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka fiata. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj około godziny 13.00 na łuku drogi wojewódzkiej 153, na trasie Gajewo – Runowo. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 37 – letni kierowca nissana z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka Fiata Ducato. W wyniku zdarzenia kierujący nissanem oraz dwie pasażerki fiata w wieku 36 i 18 lat, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. 65 – letni kierowca fiata był trzeźwy, natomiast od kierującego nissanem pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

W ciągu najbliższych kilku dni policjanci wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu zdarzeń materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn wypadku.

Apelujemy do kierowców o ostrożność za kierownicą.

mł. asp. Karolina Górzna-Kustra