Konkurs wiedzy o uzależnieniach za nami - Działania prewencyjne - KPP Czarnków

Działania prewencyjne

Konkurs wiedzy o uzależnieniach za nami

1aWczoraj odbyła się druga edycja konkursu wiedzy o uzależnieniach dla szkół ponadgimnazjalnych. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęli uczniowie szkół prowadzonych przez Edukację Lubasz. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

Konkurs został przeprowadzony na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie. Udział w nim wzięło 9 reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Podobnie jak w roku ubiegłym, uczestnicy turnieju musieli przygotować plakat prezentujący treści związane ze szkodliwym wpływem uzależnień na zdrowie i inne aspekty życia człowieka, rozwiązać test wiedzy oraz pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód.

Po zakończeniu zmagań okazało się, że największą ilość punktów zdobyli uczniowie reprezentujący Edukację Lubasz. Tylko o jeden punkt mniej osiągnęła drużyna trzcianeckiego ogólniaka, a tuż za nimi uplasowali się podopieczni Zespołu Szkół Leśnych w Goraju.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Czarnkowsko-Trzcianeckiego.

Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Czarnkowie i Wydział Promocji, Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Czarnkowie, których to przedstawiciele zasiedli w komisji konkursowej.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji oraz nauczycielom Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie za pomoc w organizacji wczorajszego przedsięwzięcia.

 

1
2
3
4
5