O bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku - Działania prewencyjne - KPP Czarnków

Działania prewencyjne

O bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku

1aJuż po raz trzeci policjanci z czarnkowskiej komendy uczestniczyli w imprezie inaugurującej sezon turystyczny „Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze” podczas, której mówili o bezpieczeństwie. Oprócz cennych porad funkcjonariusze przygotowali również szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W niedzielę na terenie czarnkowskich łazienek i mariny odbył się festyn „Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze” zorganizowany przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania. W imprezie udział wzięli również funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie wspierani przez przedstawiciela z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, młodszego aspiranta Szymona Witczaka. Policjanci przygotowali własne stoisko, gdzie udzielali porad na temat bezpiecznego wypoczynku. Zorganizowali również konkursy z nagrodami i zabawy dla dzieci, które cieszyły się chyba największym zainteresowaniem.

Nie lada atrakcją był tor przeszkód, który chętni mogli pokonać w narko- lub alkogoglach oraz mini miasteczko ruchu drogowego. Podczas imprezy nie mogło zabraknąć sierżanta Pyrka, który najmłodszym wręczał cukierki. Z kolei rowerzyści mieli okazję oznakować swoje jednoślady.

Podczas festynu policyjne stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Organizatorom imprezy serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu.

 

1
2
3
4

 

5
6
7
8