Nietrzeźwa 18-latka uderzyła w drzewo - Aktualności - KPP Czarnków

Aktualności

Nietrzeźwa 18-latka uderzyła w drzewo

Data publikacji 26.11.2019

Mieszkanka gm. Wieleń, siedząca za kierownicą peugota, zjechała z drogi i uderzyła w przydroże drzewo. 18-latka była nietrzeźwa, w wydychanym powietrzu miała ponad 1,5 promila alkoholu. Zarówno kierująca, jak i pasażerka pojazdu trafiły do szpitala. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Do wypadku doszło w sobotę, 23 listopada br. około godziny 22:00 na trasie Pianówka – Goraj. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia mieszkanka gminy Wieleń, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechała na pobocze i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia kierująca oraz 18-letnia pasażerka peugota z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Dalsze ustalenia wykazały, że nastolatka była nietrzeźwa, miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto pobrano od niej krew do dalszych badań.

W ciagu najbliższych kilku dni policjanci wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu zdarzenia materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn wypadku. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach oraz stosowanie się do hasła ,,Jadę – nie piję". Prosimy również osoby, które zauważą pijanego kierowcę, aby jak najszybciej powiadomiły policję. W ten sposób mogą uratować czyjeś zdrowie lub życie. 

Karolina Górzna-Kustra

 

  • Nietrzeźwa 18-latka uderzyła w drzewo
  • Nietrzeźwa 18-latka uderzyła w drzewo
  • Nietrzeźwa 18-latka uderzyła w drzewo