Tragedia na drodze - Zdarzenia drogowe - KPP Czarnków

Zdarzenia drogowe

Tragedia na drodze

wt_maeDo tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 08.44 na trasie Trzcianka – Wrząca. Mitsubishi lancer zderzył się czołowo z ciężarowym mercedesem. W wyniku odniesionych obrażeń, 50-letni kierowca mitsubishi zmarł na miejscu. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku.

Dzisiaj o godzinie 8.44 dyżurny trzcianeckiego komisariatu, został powiadomiony o wypadku na trasie Trzcianka – Wrząca w rejonie Kadłubka. Policjanci będący na miejsce ustalili, że kierujący samochodem marki Mitsubishi, 50-letni mieszkaniec Drawska z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka ciężarowym mercedesem. 50-latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Będący na miejscu mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przesłuchali świadków oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia drogowego. Ruch na drodze był wstrzymany. Policjanci zorganizowali objazd przez miejscowość Biała.

W ciągu najbliższych kilku dni policjanci wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu zdarzeń materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tej tragedii.

wt2
wt3
wt4