Rozstrzygnięcie konkursu ,,Bądź trzeźwy na drodze'' - Działania prewencyjne - KPP Czarnków

Działania prewencyjne

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Bądź trzeźwy na drodze''

bd_mDzisiaj w czarnkowskim ogólniaku odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu pn. ,,Bądź trzeźwy na drodze". Uczestnicy konkursu musieli przygotować w formie elektronicznej ulotkę profilaktyczno-informacyjną dla kierowców poruszających się po drogach naszego powiatu na temat szkodliwości stosowania wszelkiego rodzaju używek.

Konkurs pn. ,,Bądź trzeźwy na drodze" został zorganizowany pod koniec kwietnia br. z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie oraz Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu. Młodzież biorąca w nim udział zobowiązana była do przygotowania w formie elektronicznej ulotki promującej jazdę bez jakichkolwiek używek. Zwycięska ulotka zostanie wydrukowana i kolportowana przez policjantów wśród kierowców poruszających się po drogach naszego powiatu podczas realizacji działań prewencyjnych.

Wśród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła trzy najlepiej przygotowane pod względem merytorycznym, kreatywnym oraz estetycznym. I miejsce zajęła uczennica LO Czarnków – Edyta Klawek. Na drugim miejscu znalazł się uczeń ,,Edukacji Lubasz" w Lubaszu – Daniel Przybysz, natomiast III miejsce przypadło Leszkowi Dudek – uczniowi LO Czarnków.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Szczególne podziękowania za okazaną pomoc przy organizacji konkursu kierujemy w stronę pracowników Starostwa Powiatowego w Czarnkowie.

 

bd_1
bd_2
bd_3
bd_4
bad_5