,,Cała Polska czyta dzieciom-Policja też! - Działania prewencyjne - KPP Czarnków

Działania prewencyjne

,,Cała Polska czyta dzieciom-Policja też!

caa_polska_mKilka dni temu Szkołę Podstawową w Połajewie odwiedził funkcjonariusz czarnkowskiej drogówki – sierż. sztab. Tomasz Gruszkiewicz. Policjant czytał dzieciom bajki, opowiadał o swoje pracy, a wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej ,,Cała Polska czyta dzieciom".

Po raz kolejny policjanci aktywnie włączają się w akcję skierowaną do najmłodszych pn. ,,Cała Polska czyta dzieciom". Tym razem na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej w Połajewie do udziału w kampanii przyłączył się funkcjonariusz z Wydziału Ruchu Drogowego czarnkowskiej komendy – sierż. sztab. Tomasz Gruszkiewicz. Policjant opowiedział dzieciom o swojej codziennej pracy, a następnie przeczytał opowiadania dot. tematyki bezpieczeństwa. Spotkanie było doskonałą okazją do przypomnienia podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze i w czasie zbliżających się letnich wakacji.

Uśmiechów i podziękowań ze strony dzieci było co nie miara.To z pewnością nie ostatnie tego typu spotkanie z najmłodszymi – czekamy na kolejne.
 
caa_polska_1
caa_polska_2