Integracyjne strzelanie w Sarbce

Data publikacji 19.10.2015

lidW sobotę na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Sarbce odbył się Strzelecki Turniej Integracyjny. Turniej skierowany był dla uczestników z zakładów pracy, urzędów, służb mundurowych, organizacji społecznych. Rywalizowały 3 osobowe drużyny z Czarnkowa, Piły, Trzcianki i Śmieszkowa. Nasz drużyna w silnej konkurencji zdobyła 5 miejsce.

Punktualnie o 12.00 na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Sarbce nastąpiło rozpoczęcie Strzeleckiego Turnieju Integracyjnego. Rywalizowano strzelając z karabinka sportowego do tarczy na odległość 50m. W tej konkurencji dominowali zawodnicy ze Śmieszkowa reprezentujący lokalne firmy „Krystek” i „Z.Zawadzki”, którzy zdobyli 2 miejsca na podium! Każdy zawodnik oddawał 5 strzałów,a zaliczano mu 3 najlepsze. Zorganizowano również turniej indywidualny dla kierowników drużyn i tu nasz reprezentant – Komendant KP w Krzyżu Wlkp. Krzysztof Janka zdobył 2 miejsce! Dla wszystkich -   uczestników i osób towarzyszących przeprowadzono konkurencję – niespodziankę polegającą na strzelaniu na celność. Kto spudłował – ten odpadał. Organizatorzy zapewnili zwycięzcom puchary i dyplomy, a po zakończeniu strzelań wspólną biesiadę. Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że następnym razem nasze wyniki będą jeszcze lepsze!